Dokończ zdanie i zdobądź materiały promujące terminowe płacenie za żłobek/przedszkole wśród rodziców

Niewielu rodziców wie, że najczęstszym problemem na styku rodzic – przedszkole jest coś tak banalnego (a jednocześnie tak bardzo ważnego) jak terminowość opłat za przedszkole. Głowa rodzica niestety nie przypomina studni bez dna, a raczej przepełniony po brzegi terminarz. Tymczasem umysły dyrektorów przedszkoli i żłobków wciąż śledzą wyciągi bankowe i zastanawiają się, kiedy oni wreszcie zapłacą.

Wyobraź sobie, że w różnych częściach Twojej placówki czyhają na rodziców naklejki krzyczące takimi argumentami, jakim dobrem jest terminowe płacenie za opiekę nad dzieckiem. Są widoczne np. na drzwiach wejściowych, na drzwiach do sekretariatu, w szatni i przy wejściach do sal. Właśnie takie naklejki możesz teraz zdobyć dla swojego żłobka lub przedszkola.

Wystarczy, że w komentarzu pod tym artykułem uzupełnisz poniższe zdanie w taki sposób, żeby stworzyło sensowny argument.

Rodzicu!!! Płacąc terminowo _______ .

Następnie wyślij nam facebookową wiadomość z adresem swojego żłobka/przedszola. Najszybciej, jak się da, wyślemy tradycyjną pocztą do 50 pierwszych osób komplet czterech kolorowych naklejek w formacie A5 (widoczne na obrazku).

____

 

Pamiętaj, że jeśli nie pomogą naklejki, mamy dla ciebie ostatnią deskę ratunku. dooplacenia.pl ma w zanadrzu niezawodną metodę, dzięki której rodzice będą płacili terminowo za opiekę nad dzieckiem w twoim żłobku/przedszkolu.